پرداخت-و-پولیش-شیشه

پرداخت و پولیش شیشه

If It Runs On Diesel…We’ll Fix It!

پرداخت و پولیش شیشه

شیشه اتومبیل مهم ترین قطعه اتومبیل می باشد که هم در دید راننده و هم در حفظ امنیت راننده خودرو و سرنشینان از اهمیت زیادی برخوردار است با این حال از هر قسمت دیگری از خودرو بیشتر در معرض خطر و استهلاک است سطح شیشه ممکن است در اثر ساییدگی با یک جسم دیگر دچار خط وخش شود یکی از رایج ترین این اجسام می توان به حرکت تیغه برف پاک کن معیوب بر روی سطح شیشه خودرو اشاره کرد به طور معمول عمق این خط و خش ها بسیار کم است . با پولیش شیشه این عیوب رفع می شود. در صورتی که به این خط و خش ها رسیدگی نشود باعث بیشرفت و بیشتر شدن آنها می شود که بعد از گذشت زمان آنها قابل جبران و تعمیر نخواهند بود و یا مستلزم پرداخت هزینه بالا خواهند شد .

وجود کدری و خط و خش هم باعث اختلال در دید خواهد شد و هم باعث ناراحتی خود راننده . در هر صورت می توان این مشکل را در قفل و شیشه جهان آرا که فروشنده شیشه انواع اتومبیل در تهران می باشد در کمترین زمان و با بهترین کیفیت برطرف کرد. ما به عنوان فروشنده انواع شیشه اتومبیل در منطقه یوسف آباد تمامی خدمات مربوط به پرداخت شیشه و پولیش شیشه را برای شما انجام خواهیم داد .

از دیگر خدمات مربوط به شیشه اتومبیل که ما به عنوان فروشنده انواع شیشه اتومبیل خارجی و داخلی انجام می دهیم می توانیم به ترمیم شکستگی و سنگ خوردگی شیشه ، دودی کردن شیشه ، تعویض و فروش انواع شیشه اتومبیل خارجی و داخلی اشاره کرد. عیوب قابل رفع توسط پولیش شیشه که ما به عنوان فروشنده شیشه انواع اتومبیل آنها انجام می دهیم به شرح ذیل می باشد:

1 – خط و خش های ریز و سطحی ، این خط و خش ها همان طور که از قبل گفتیم در اثرساییدگی یک جسم با شیشه ایجاد می شود مثل ساییدگی تیغه شیشه پاکن معیوب.این خطوط کم بود و به راحتی با پولیش شیشه از بین می رود.
2 - خط و خش های عمیق ، گاهی فشار و ساییدگی وارد شده به سطح شیشه زیاد بوده و باعث ایجاد خط و خش هایی با عمق بیشتر می شود این خط و خش ها به گونه ایست که قابل لمس است برای رفع این خط وخش ها باید از پولیش های قوی تر و یا سنباده های مخصوص شیشه و یا دستگاه بافر استفاده کرد .
3 - اکسیداسیون ،سطح خارجی شیشه در اثر تماس با هوا ،باران و آلودگی های زیست محیطی کم کم کدر شده و شفافیت خود را از دست می دهند . با انجام عمل پولیش شیشه مثل روز اول شفاف می شود.
پولیش و پرداخت شیشه پولیش و پرداخت شیشه