نصب-محافظ-ضد-سرقت-درب-۲۰۶-و-۲۰۷

نصب محافظ ضد سرقت درب ۲۰۶ و ۲۰۷

If It Runs On Diesel…We’ll Fix It!

امروزه با توجه به سرقت‌های متعدد و فراوانی که از ماشین‌های 206، 207، L90 و انواع ماشین‌های داخلی و خارجی از طریق درب ماشین رخ داده است، مهندسین برای جلوگیری از سرقت‌هایی که می‌شد و هنوز هم می‌شود اقدام به طراحی محافظ ضد سرقت درب برای انواع ماشین‌ها به خصوص 206 و 207 نموده‌اند.

مشکل ماشین‌های 206، 207 و رانا ضعیف بودن و عدم استحکام کافی کلاف درب خودرو بود که همین دو مورد باعث می‌شد که سارقین به راحتی درب این خودروها را خم کرده و ماشین را به سرقت ببرند. با استفاده از محافظ ضد سرقت درب خودرو، ماشین‌ها قوی تر شده‌اند و دیگر امکان خم کردن درب خودرو برای سارقین، برای ورود به ماشین وجود ندارد.

محافظ ضد سرقت درب پژو 206 و 207 نسبت به سایر ماشین‌ها راحت تر نصب می‌شود. این محافظ یکبار بر روی 206 و 207 نصب می‌شود و همیشه هم می‌توانید از آن استفاده کنید.

نصب محافظ ضد سرقت درب ۲۰۶ و ۲۰۷

قفل ضد سرقت (قفل کمان) درب پژو 206 از جنس فلز زامارک می‌باشد. این بسته شامل 2 عدد قفل ضد سرقت (قفل کمان) می‌باشد که بسیار مقاوم است و همچنین از آسیب زدن به درب ماشین در برابر خم شدن و همچنین از سرقت خودرو و همینطور لوازم داخل خودرو جلوگیری می‌کند.

قفل و شیشه اتومبیل جهان آرا این افتخار را دارد که علاوه بر نصب محافظ ضد سرقت درب برای ماشین‌های پژو ۲۰۶ و ۲۰۷ انواع ماشین های‌دیگر مانند پژو پارس، L90 و انواع اتومبیل‌های داخلی وخارجی را انجام می‌دهیم.

طریقه نصب محافظ ضد سرقت درب خودرو

قبل از اینکه از خودرو پیاده شوید ابتدا قسمت لبه اضافه دوبل قطعه R بین شیشه و نوار شیشه قرار داده شود و تا انتهای نوار فشار دهید تا قطعه بین شیشه و نوار محکم قرار گیرد و آن وقت ضامن کمربند ایمنی را تا انتهای شیار قطعه به سمت بالا ببرید. سپس از ماشین پیاده شوید و درب سمت راننده را ببندید و از طریق درب عقب راننده قطعه L را مانند درب سمت شاگرد نصب کنید

نصب محافظ ضد سرقت درب ۲۰۶ و ۲۰۷