تبدیل-بالابر-دستی-به-برقی

تبدیل بالابر دستی به برقی

If It Runs On Diesel…We’ll Fix It!

تبدیل انواع بالابر دستی به برقی


شیشه بالابر اتومبیل یکی از قطعات مهم در اتومبیل می باشد و وظیفه آن کنترل موقعیت شیشه های اتومبیل می باشد و به طور کلی به دوسته مکانیکی یا همان دستی و برقی تقسیم می شوند . نکته قابل توجه این است بدلیل اینکه کمپانی های مختلف از مکانیزم ها و قطعات متفاوت در سیستم شیشه بالابر خودروها ی خود استفاده می کنند از این رو خدمات تعمیرگاهی در خصوص این قطعات یک امر تخصصی است قفل و شیشه اتومبیل جهان آرا با داشتن این تخصص ، به عنوان فروشنده شیشه انواع اتومبیل این امکان را فراهم ساخته تا کلیه خدمات طبق استاندارد خودروهای مختلف به مشتریان ارائه شود.

شیشه بالابر خودرو مجموعه ای از قطعات است که در درب خودرو تعبیه شده و کار بالا و پایین بردن شیشه را انجام می دهد .امروزه اکثر خودروهای تولید شده دارای شیشه بالابر برقی هستند و با سوئیچ اتومبیل عمل می کند . این بالابرها فقط تا زمانی که کلید مربوطه فعال است عمل می کند برای پایین آوردن شیشه باید دکمه مربوطه را فشار دهید و برای بالا بردن باید دکمه را به سمت بالا بکشید. اما در مدلهای قدیمی تر بالابرها به صورت دستی بوده و توسط اهرمی که روی درب خودرو تعبیه شده کار می کند و با چرخاندن آن در دو جهت شیشه اتومبیل بالا و پایین می رود.

بسیاری از اتومبیل هایی که شیشه بالابر آنها مکانیکی است و صاحبان خودرو تمایل داشته باشند آنها را برقی کنند ما در مرکز
قفل و شیشه اتومبیل جهان آرا که به عنوان فروشنده انواع شیشه اتومبیل در تهران فعالیت می کنیم ، قادریم با استفاده از قطعات اورجینال و استاندارد این کار را برای آنها در کمترین زمان ممکن انجام دهیم

بالابر اتومبیل