انواع-قطعات

انواع قطعات

If It Runs On Diesel…We’ll Fix It!
انواع قطعات

قطعات کمیاب و نایاب اتومبیل خود را از مابخواهید


تامین قطعات خودرو به ویژه تامین قطعات خودرو قدیمی و خارجی همیشه برای صاحبان خودرو یک مشکل بوده که این مشکل برای صاحبان خودروهای خارجی بسیار شدیدتر است همچنین نیاز به وارد کردن این قطعات از خارج به دلیل تحریم ها خود به این مشکل افزده.تعدادی از خودروها هم هستند که تولید نمی شوند اما تولید کنندگانی هستند که لوازم و قطعات این خودرو ها را هنوز تولید می کنند .به دلیل کمیاب بودن قطعات اتومبیل این ملزومات در بازار به قیمت ها ی مختلف و به سختی و گاهی جنس نامرغوب و قلابی به مشتریان ارائه می شود.

قیمت قطعات مصرفی خودروهای پرتیراژ داخلی سر به فلک کشیده است. لوازم ضروری خودروهای لوکس در اغلب موارد نایاب و بسیار گران قیمت است و در مجموع شرایط به نحوی است که حتی با در نظر گرفتن رشد فزاینده نرخ هم چنین قیمت‌ هایی منطقی به نظر نمی‌ رسند.

از سوی دیگر افزایش قیمت خودروهای داخلی و خارجی، رشد شدید نرخ ارز، مشکلات تامین و تخصیص ارز برای واردات قطعه و دپوی قطعات توسط برخی واردکنندگان سودجو باعث شده بسیاری از قطعات و لوازم مصرفی خودرو در بازار کمیاب شود و علاوه بر افزایش قیمت، شاهد عرضه قطعات یدکی تقلبی در بازار باشیم.

قفل و شیشه جهان آرا به عنوان فروشنده شیشه انواع اتومبیل،انواع قطعات کمیاب و اصلی را به مشتریان ارائه می کند استفاده از قطعات اصلی و مورد تایید خودروسازان، ضامن سلامت خودرو و سرنشینان آن است لذا انتخاب قطعات اصلی و با کیفیت توسط مصرف کننده یکی از اهدافی است که ما به عنوان فروشنده انواع شیشه اتومبیل داریم .ما اعتبار کار خود را به آسانی به دست نیاورده ایم و به آسانی از دست نخوهیم داد